Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: General
sk: Všeobecné

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Formatter settings
sk: Nastavenia formátovača

en: Date type
sk: Typ dátumu

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
sk: Vyberte formát zobrazenia dátumu. Uistite sa, že ste nastavili formát vhodný pre dané pole, t. j. vynechanie času pre pole, ktoré obsahuje len dátum.

en: Type of item to reference
sk: Typ položky, na ktorú sa má referencia vzťahovať
