Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Label
sr: Ознака

en: Date format
sr: Формат датума

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Date and time
sr: Датум и време

en: Link label to the referenced entity
sr: Повежи ознаку са референцираним ентитетом

en: Type of item to reference
sr: Тип ставке за референцирање

en: Reference method
sr: Метод референцирања

en: Entity reference selection plugin settings
sr: Подешавање избора додатка за референцу на ентитет
