Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: General
th: ทั่วไป

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: Date and time
th: วันที่และเวลา

en: Computed date
th: วันที่คำนวณ

en: The computed DateTime object.
th: คำนวณ DateTime object.
