Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Source
ar: المصدر

en: Map
ar: خريطة

en: Entity
ar: الكيان

en: About
ar: حول

en: and
ar: و

en: - Select -
ar: - اختر -
