Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Source
cs: Zdroj

en: Map
cs: Mapa

en: About
cs: Popis

en: and
cs: a

en: - Select -
cs: - Vyberte -
