Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Source
es: Origen

en: Map
es: Mapa

en: Entity
es: Entidad

en: About
es: Acerca de

en: and
es: y

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Entity API
es: API Entidad
