Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Source
hu: Forrás

en: Map
hu: Térkép

en: Entity
hu: Entitás

en: About
hu: Leírás

en: and
hu: és

en: - Select -
hu: - Választás -
