Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Map
hy: Քարտեզ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
