Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Source
it: Sorgente

en: Map
it: Mappa

en: Entity
it: Entità

en: About
it: Informazioni

en: and
it: e

en: - Select -
it: - Scegliere -
