Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
