Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Source
ku: سەرچاوە

en: About
ku: دەربارە

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
