Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Source
ru: Источник

en: Map
ru: Карта

en: Entity
ru: Сущность

en: About
ru: Информация

en: and
ru: и

en: - Select -
ru: - Выберите -
