Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Source
tr: Kaynak

en: Map
tr: Harita

en: Entity
tr: Nesne

en: About
tr: Hakkında

en: and
tr: ve

en: - Select -
tr: - Seçin -
