Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Source
vi: Nguồn

en: About
vi: Giới thiệu

en: and
vi: và

en: - Select -
vi: - Chọn -
