Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Source
az: Mənbə

en: Map
az: Xəritə

en: Entity
az: Entiti

en: About
az: Haqqında

en: and
az: və

en: - Select -
az: - Seçin -
