Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Source
el: Πηγή

en: Map
el: Χάρτης

en: Entity
el: Οντότητα

en: About
el: Περί

en: and
el: και

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
