Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Source
gl: Orixe

en: Map
gl: Mapa

en: About
gl: Información

en: and
gl: e

en: - Select -
gl: - Seleccione -
