Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Map
gu: નકશો

en: About
gu: વિશે

en: and
gu: અને
