Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Source
he: מקור

en: Map
he: מפה

en: Entity
he: יישות

en: About
he: אודות

en: and
he: וגם

en: - Select -
he: - בחירה -
