Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Source
hi: स्रोत

en: Map
hi: नक्शा

en: Entity
hi: इकाई

en: About
hi: के बारे में

en: and
hi: और

en: - Select -
hi: - चुनें -
