Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Source
ta: மூலம்

en: Map
ta: வரைபடம்

en: Entity
ta: உருப்படி

en: About
ta: பற்றி

en: and
ta: மற்றும்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
