Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Source
te: మూలం

en: About
te: గురించి

en: and
te: మరియు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
