Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Source
uk: Джерело

en: Map
uk: Мапа

en: Entity
uk: Сутність

en: About
uk: Про модуль

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: and
uk: та

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Delete Map
uk: Вилучити карту

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Entity API
uk: API сутностей

en: Destination Type
uk: Тип місця призначення
