Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Source
bg: Източник

en: and
bg: и
