Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Source
fa: منبع

en: Map
fa: نقشه

en: Entity
fa: عنصر

en: About
fa: درباره

en: and
fa: و

en: - Select -
fa: - انتخاب -
