Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: and
fil: at

en: - Select -
fil: - Pumili -
