Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Map
fr: Carte

en: Entity
fr: Entité

en: About
fr: À propos

en: Field Name
fr: Nom du champ

en: and
fr: et

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Destination Type
fr: Type de destination

en: Add Map
fr: Ajouter une carte
