Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Source
hr: Izvor

en: About
hr: Opis

en: and
hr: i

en: - Select -
hr: - Odaberi -
