Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Settings
id: Pengaturan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Source
id: Sumber

en: Map
id: Peta

en: Entity
id: Entitas

en: About
id: Tentang

en: and
id: dan

en: - Select -
id: - Pilih -
