Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Source
lt: Šaltinis

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Entity
lt: Esybė

en: About
lt: Apie

en: and
lt: ir

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
