Reference Map (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Source
sk: Zdroj

en: Map
sk: Mapa

en: Entity
sk: Entita

en: About
sk: Informácie o

en: and
sk: a

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
