Reference value pair (4.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Autocomplete matching
eo: Kongruado de aŭtomataj kompletigitiloj

en: - Select a value -
eo: - Selektu valoron -

en: Type of item to reference
eo: Speco de referencata elemento

en: Reference method
eo: Metodo de referencado
