Reference value pair (4.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Contains
is: Inniheldur

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: About
is: Um

en: Starts with
is: Byrjar á

en: Field types
is: Tegundir svæða
