Reference value pair (4.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Contains
ur: پر مشتمل

en: Maximum length
ur: حد لمبائی

en: Type of item to reference
ur: آئٹم کی قسم جس کا حوالہ دیا

en: Reference method
ur: ریفرنس کا طریقہ
