Reference value pair (4.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: About
jv: Ngenani

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -
