Reference value pair (4.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Select list
sk: Výberové pole

en: About
sk: Informácie o

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Field types
sk: Typy polí

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: Appears in: @bundles.
sk: Nachádza sa v: @bundles.

en: The referenced entity
sk: Odkazovaná entita

en: Text value
sk: Text

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Type of item to reference
sk: Typ položky, na ktorú sa má referencia vzťahovať

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
sk: Vyberte metódu použitú pre zobrazenie návrhov automatického dokončovania. Poznámka: <em>Obsahuje</em> môže spôsobovať výkonnostné problémy na stránkach s tisíckami entít.

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.

en: @label referenced from @field_name
sk: @label referencovaný z @field_name

en: @entity using @field_name
sk: @entity s použitím @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
sk: Prepojiť každú položku @entity s nastaveným @field_name na @label.
