Reference value pair (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Contains
tr: İçerir

en: Maximum length
tr: Azami uzunluk

en: About
tr: Hakkında

en: Autocomplete matching
tr: Otomatik tamamlama eşleşmesi

en: Starts with
tr: İle başlayan

en: The maximum length of the field in characters.
tr: Alanın karakter olarak azami uzunluğu.

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Appears in: @bundles.
tr: @bundles paketlerinde görünüyor.

en: Change handler
tr: İşleyiciyi değiştir

en: The referenced entity
tr: Başvurulan varlık

en: Text value
tr: Metin değeri

en: Reference type
tr: Referans tipi

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
tr: Bir değer girilinceye kadar alanın içinde gösterilecek metin. Bu ipucu genellikle bir örnek değer ya da beklenen biçimin kısa bir açıklamasıdır.

en: Type of item to reference
tr: Referans verilecek öge tipi

en: Reference method
tr: Referans metodu

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
tr: Otomatik tamamlama önerilerini toplamak için kullanılan yöntemi seçin. <em>İçerir</em>'in binlerce varlığı olan sitelerde performans sorunlarına neden olabileceğini unutmayın.

en: Autocomplete matching: @match_operator
tr: @match_operator ile eşleşen otomatik tamamlama.

en: %name: may not be longer than @max characters.
tr: %name: @max karakterden daha uzun olamaz.

en: @label ID
tr: @label kimliği

en: @entity using @field_name
tr: @field_name kullanan @entity

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
tr: @field_name kullanan her @entity ögesini @label ile ilişkilendirin.

en: The %target_bundle bundle (entity type: %target_entity_type) was deleted. As a result, the %field_name entity reference field (entity_type: %entity_type, bundle: %bundle) no longer has any valid bundle it can reference. The field is not working correctly anymore and has to be adjusted.
tr: %target_bundle paketi (varlık tipi: %target_entity_type) silindi. Bunun sonucunda %field_name varlık başvurusu alanının (varlık_tipi: %entity_type, paket: %bundle) başvurabileceği geçerli bir paket artık yok. Alan artık doğru çalışmadığından alanın ayarlanması gerekiyor.
