Reference value pair (8.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: About
hu: Leírás

en: Autocomplete matching
hu: Automatikus kiegészítés módja

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: The maximum length of the field in characters.
hu: A mező leghosszabb karakterszáma.

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: - Select a value -
hu: - Érték kiválasztása -

en: Appears in: @bundles.
hu: Megjelenés helye: @bundles.

en: Change handler
hu: Kezelő módosítása

en: The referenced entity
hu: A hivatkozott entitás

en: Text value
hu: Szöveges érték

en: Reference type
hu: Hivatkozás típusa

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
hu: A beviteli mezőben annak kitöltéséig megjelenő szöveg. Egy példa érték vagy rövid leírás tájékoztatja a felhasználót az elvárt formátumról.

en: Type of item to reference
hu: Hivatkozó elem típusa

en: Reference method
hu: Hivatkozási mód

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
hu: Az automatikus kiegészítés ajánlási módjának kiválasztása. Megjegyzendő, hogy a <em>Tartalmazza</em> lehetőség kiválasztása teljesítményproblémákat okozhat a több ezer entitással rendelkező webhelyeken.

en: Autocomplete matching: @match_operator
hu: Automatikus kiegészítés találat: @match_operator

en: %name: may not be longer than @max characters.
hu: %name: nem lehet hosszabb, mint @max karakter.

en: @label referenced from @field_name
hu: @field_name mezőből hivatkozó @label címke

en: @label ID
hu: @label azonosító

en: @entity using @field_name
hu: @entity @field_name -t használ

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
hu: Minden @entity elemhez kapcsolódó @field_name mezőnél @label címke beállítása.

en: The %target_bundle bundle (entity type: %target_entity_type) was deleted. As a result, the %field_name entity reference field (entity_type: %entity_type, bundle: %bundle) no longer has any valid bundle it can reference. The field is not working correctly anymore and has to be adjusted.
hu: %target_bundle mezőköteg (%target_entity_type entitástípus) törölve lett. Ennek eredményeképpen %field_name entitáshivatkozás mezőhöz (%entity_type entitástípus, %bundle tartalomtípus) nincs érvényes mezőköteg, amire hivatkozhat. Mostantól a mező nem megfelelően működik, ezért beállítandó.
