Reference value pair (8.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-

en: Type of item to reference
hy: Հղման առարկայի տեսակը
