Reference value pair (8.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Starts with
th: เริ่มต้นด้วย

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Appears in: @bundles.
th: ปรากฏใน @bundles.

en: The referenced entity
th: ที่อ้างถึงเอนทิตี

en: Text value
th: ค่าข้อความ

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
