Referenced Entities Revision (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: View
da: Vis

en: Custom
da: Tilpasset

en: Revision ID
da: Versions-ID

en: Revert
da: Gendan

en: Changed
da: Ændret

en: Creator
da: Skaber
