Referenced Entities Revision (1.0.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: View
de: Ansicht

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Revision ID
de: Revisions-ID

en: Revert
de: Zurücksetzen

en: Changed
de: Geändert

en: Item type
de: Elementtyp

en: Creator
de: Urheber
