Referenced Entities Revision (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: View
gl: Ver

en: Custom
gl: Personalizado

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Revert
gl: Volver

en: Changed
gl: Cambiado

en: Creator
gl: Creador
