Referenced Entities Revision (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: View
hu: Megtekintés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Changed
hu: Módosítva

en: Creator
hu: Létrehozta
