Referenced Entities Revision (1.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: View
id: Lihat

en: Custom
id: Tersuai

en: Revision ID
id: ID revisi

en: Revert
id: Kembali

en: Changed
id: Berubah
