Referenced Entities Revision (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: View
ja: ビュー

en: Custom
ja: カスタム

en: Revision ID
ja: リビジョンID

en: Revert
ja: 戻す

en: Changed
ja: 変更済

en: Creator
ja: 作者
