Referenced Entities Revision (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: View
km: មើល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម
