Referenced Entities Revision (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: View
oc: Veire

en: Custom
oc: Personalizat

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: Revert
oc: Restablir

en: Changed
oc: Modificat
