Referenced Entities Revision (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: View
ro: Afişează

en: Custom
ro: Personalizat

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Revert
ro: Revenire

en: Changed
ro: Schimbat
