Referenced Entities Revision (1.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: View
th: ดู

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Creator
th: ผู้สร้าง
